Szukamy Junior Back-end PHP Developera!

Rockon?

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą ale z bardzo doświadczoną załogą. Każdy wnosi od siebie różne wspaniałości i dzieli się wiedzą.

Serwisy internetowe, rozwiązania b2b, b2c, platformy, narzędzie wewnętrzne wspierające procesy w większych firmach – to tematyka, która jest nam bliska i z którą stykamy się codziennie.
Pracujemy przy projektach długofalowych i tych mniejszych.

Nasi klienci to agencje reklamowe i interaktywne jak również klienci realizujący projekty bezpośrednio naszą firmą.

Współpracujemy również z klientami z zagranicy, co daje możliwość poszerzenia horyzontów i stwarza możliwość poznania wielu rynków i branż nie tylko w Polsce.

Główne zadania

  • programowanie serwisów opartych o systemy CMS
  • programowanie platform B2B/B2C/e-commerce/CRM/integracje
  • testowanie wydajności tworzonych rozwiązań

Wymagania

  • 1 – 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (talent przemawia do nas bardziej niż lata doświadczenia!)
  • dobra znajomość programowania obiektowego PHP
  • umiejętności programowania w oparciu o Cake, Symfony, Drupal, WordPress
  • umiejętność testowania wydajności tworzonych rozwiązań
  • znajomość GIT ( gitlab )
  • rozumienie procesu tworzenia rozwiązań web’owych
  • świetna komunikacja w pracy w teamie

Oferujemy

  • małą firmę z przyjazną atmosferą
  • międzynarodowe projekty
  • zdrowy balans między pracą a czasem prywatnym – elastyczne godziny pracy
  • dużo nauki nowych rzeczy oraz możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem
  • benefity
WYŚLIJ CV TERAZ! ZNAJDŹ FORMULARZ :)