SZUKAMY PROJECT MANAGERA / ANALITYKA

Rockon?

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą ale z bardzo doświadczoną załogą. Każdy wnosi od siebie różne wspaniałości i dzieli się wiedzą.

Serwisy internetowe, rozwiązania b2b, b2c, platformy, narzędzie wewnętrzne wspierające procesy w większych firmach – to tematyka, która jest nam bliska i z którą stykamy się codziennie.
Pracujemy przy projektach długofalowych i tych mniejszych.

Nasi klienci to agencje reklamowe i interaktywne jak również klienci realizujący projekty bezpośrednio naszą firmą.

Współpracujemy również z klientami z zagranicy, co daje możliwość poszerzenia horyzontów i stwarza możliwość poznania wielu rynków i branż nie tylko w Polsce.

Obowiązki

  • kontrola budżetów realizowanych projektów
  • nadzorowanie harmonogramu realizowanych projektów
  • koordynowanie i planowanie prac podwykonawców i zespołu in-house
  • sporządzanie wycen, kosztorysów, harmonogramów prac i innych dokumentów projektowych
  • kontakt z klientem w celu zebrania informacji do realizacji poszczególnych etapów projektu
  • komunikacja pomiędzy klientem a Rockon
  • utrzymywanie jakości wykonywanych projektów, testowanie rozwiązań
  • ocena ryzyka i zagrożeń, które mogą wpłynąć na powodzenia projektu
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (talent przemawia do nas bardziej niż lata doświadczenia!)/li>
  • rozumienie procesów wytwarzania oprogramowania do internetu (w tym planowanie prac zespołu technicznego, analizowanie wymagań klienta na poziomie technicznym)
  • doświadczenie w realizacji projektów internetowych
  • znajomość procesów związanych z kosztorysowaniem prac, utrzymywaniem budżetu i harmonogramu projektu
  • rozumienie procesu wytwarzania produktów do internetu – od strategii, przez kreację i design po produkcję
  • doświadczenie w tworzeniu diagramów systemów, pisania specyfikacji funkcjonalnych i projektowych
  • umiejętności analityczne
  • znajomość języka angielskiego doskonała w mowie i piśmie, jest to niezwykle ważna przez wzgląd na współpracę z klientami zagranicznymi!
  • znajomość oprogramowań do zarządzania projektem ( Jira, Basecamp, Trello, Teamwork, Invisio )

Oferujemy

  • małą firmę z przyjazną atmosferą
  • międzynarodowe projekty
  • zdrowy balans między pracą a czasem prywatnym – elastyczne godziny pracy
  • dużo nauki nowych rzeczy oraz możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem
  • benefity
WYŚLIJ CV TERAZ! ZNAJDŹ FORMULARZ :)